دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد ماشین لباسشویی در محل

به منظور رفاه حال مشتریان عزیز، نمایندگی تعمیر لباسشوی سامسونگ، تعمیر برد لباسشویی سامسونگ در محل را به لیست خدمات قابل ارائه خود اضافه نموده‌است. بنابراین، برای تعمیر برد نیازی به انتقال ماشین لباسشویی خود به تعمیرگاه ندارید. فقط کافی است فرم درخواست تعمیر را در سایت پر نموده و یا با شماره تلفن‌های موجود در سایت تماس حاصل کنید. تکنسین‌های ما بالافاصله هماهنگی‌های لازم را با شما انجام داده و به منظور تعمیر برد لباسشویی سامسونگ شما در محل حاضر خواهند شد.
برد لباسشویی یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی سامسونگ است که در صورت خراب شدن آن، ماشین لباسشویی هم از کار خواهد افتاد. ار آنجایی که برد الکترونیکی یک قطعه بسیار حیاتی در لباسشویی است و نقش بسیار مهمی در آن دارد، در صورت خراب شدن باید سریعا اقدام به تعمیر برد لباسشویی سامسونگ یا تعویض آن نمود. زیرا هرگونه اختلال در آن باعث خواهد شد تا ماشین لباسشویی عملکرد صحیح خود را نداشته باشد. در این مقاله قصد داریم علت خراب شدن برد لباسشویی سامسونگ، راه‌ها . روش‌های تعمیر برد لباسشویی سامسونگ و هزینه تعمیر ان را مورد بررسی قرار دهیم. توصیه ما این است که در صورت مشاهده علائم نقص در برد لباسشویی حتما با افارد با تجربه و ماهر تماس بگیرید. تیم ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ است.

نمایندگی تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

علت خراب شدن برد لباسشویی سامسونگ

خراب شدن برد لباسشویی سامسونگ یکی از مشکلات رایج در لباسشویی است که باید کار عیب یابی لباسشویی سامسونگ با دقت بالا انجام شود. دلایل مختلفی منجر به خرابی برد ماشین لباسشویی یامسونگ می‌شود. شما می‌توانید با رعایت برخی نکات ساده از وقوع این مسئله جلوگیری کنید. زیرا تعمیر برد هزینه‌های بالایی را تحمیل می‌کند که با رعایت نکات مهم می‌توانید از این هزینه‌ها جلوگیری کنید. به عنوان مثال یکی از علت‌های متداول خراب شدن برد، نوسانات برق شهری است. با نوسان برق، خازن‌های برد دچار اتصالی شده و در نتیجه برد دچار سوختگی می‌شود از کار می‌افتد.
علاوه‌بر این، دلایل دیگری نیز وجود دارد که در این‌جا به آن‌ها اشاره می‌کنیم:
• ورود آب به داخل دستگاه، از دیگر دلایل رایج از کار افتادن برد ماشین لیاسشویی سامسونگ است. باید یه این نکته توجه داشته باشید که ورود آب به ماشین لباسشویی می تواند یکی از قطعات دستگاه باشد.
• در انتخاب مواد شوینده دقت کنید. کیفیت مواد شوینده مورد استفاده بسیار مهم است. در برخی موارد ممکن است در اثر کیفیت پایین و نامناسب موارد شوینده انتخاب شده برای شستشو و به دلیل کف زیاد ماشین لباسشویی، آب به برد برسد و منجر به از کار افتادن آن گردد.
• زیاد بودن مقدار لباس در لباسشویی یکی دیگر از عواملی است که باعث می‌شود به قطعات مختلف مانند برد لباسشویی فشار وارد شود. در نتیجه ممکن است برد دچار مشکل گردد. حتما قبل از راه اندازی ماشین لباسشویی سامسونگ دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ آن را مطالعه کنید.

گفتن این نکته نیز خالی از لطف نیست که در برخی مواقع خرابی در برد لباسشویی منجر به ایجاد مشکلاتی مانند ایجاد بوی سوختگی در لباسشویی خواهد شد.

علائم خرابی برد لباسشویی

در ابن بخش سعی داریم علائمی را که نشان دهنده خراب شدن برد است را بررسی کنیم مشاهده این علائم نشان دهنده رسیدن زمان تعمیر یا تعویض بردماشین لباسشویی بوده و باید حتما جدی گرفته شوند. این علائم عبارتند از:
• پنل جلویی ماشین لباسشویی با ایراد مواجه شده و کارکرد صحیحی نداد.
• خاموش شدن پنل جلوی لباسشویی و عدم امکان تغییر در تنظیمات دستگاه، یکی از علائم در از کار افتادن برد لباسشویی است.
• از نشانه‌های دیگر می‌توان به عدم کار کردن لباسشویی مطابق با برنامه ای که کاربر برای شستشوی لباس‌ها انتخاب می‌کند اشاره نمود.
• خاموش شدن ماشین لباسشویی در حین کار می‌تواند نشان دهنده ایرادی در کارکرد برد دستگاه باشد.

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

مراحل تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

همان طور که مطرح شد، برد قطعه‌ای بسیار حساس است که شامل قطعات زیادی است. برد ممکن است در اثر ضربه، ورود آب یا نوسانات برق دچار مشکل شوند. تعمیر برد یک کار تخصصی است. پیشنهاد ما این است که تعمیر آن توسط تکنسین‌ها مجرب در مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ انجام شود. ام اگر شما توانایی و ابزار لازم را در اختیار دارید و تصمیم دارید که خودتان برد معیوب را تعمیر کنید، حتما طبق دستورالعمل زیر عمل نمایید و در تمام مراحل نکات ایمنی را رعایت کنید تا از آسیب‌های جانی که ممکن است اتفاق بی‌افتد در امان باشید.
این مراحل عبارتند از:
1- دوشاخه ماشین لباسشویی را از برق بیرون بکشید
2- بیرون در آوردن کنترل پنل لباسشویی
در ادامه و برای تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی سامسونگ کنترل پنل را از دستگاه بیرون بیاورید. برای خارج کردن کنترل پنل، تمام پیچ‌هایی را که پنل را به دستگاه وصل می کند، با احتیاط باز کنید.
3- تمیز کردن برد
بعد از این که کنترل پنل را لباسشویی جدا کردید، در صورت کثیف بودن آن را تمیز کنید. این کار را با استفاده از تمیز کنند‌های مخصوص انجام دهید.
4- چک نمودن برد و تعویض یا تعمیر قطعات آن در صورت نیاز
برد از قطعات بسیار زیاد تشکیل شده است. هر کدام از این قطعات باید به درستی و با دقت مورد بررسی قرار گیرند. خرابی هر یک از این قطعات قطعات می‌تواند از دلایل اصلی خراب شدن برد الکترونیکی و سوختن برد باشد.
خازن یکی از این قطعات است. یک خازن سالم دارای ظاهری صاف و صیقلی است. در صرت مشاهده هرگونه تاخوردگی یا تغییر شکل در ظاهر خازن می‌توان متوجه شد که خازن دچار ایراد و نقص شده است و باید تعویض شود. به منظور تعویض خازن، از هویه استفاده کنید. خازن قدیمی را بردارید و خازن جدید را در محل خود قرار دهید.
5- بررسی آی سی برد
آی سی برد یکی از قطعات بسیار مهم در آن است، که سوختن آن باعث از کار افتادن برد ماشین لباسشویی سامسونگ و اختلال در عملکرد دستگاه می‌شود. نکته قابل توجه این است که آی سی قابل تعمیر نیست و در صورت بروز مشکل باید حتما اعویض شود. توصیه می‌کنیم برای تعویض حتما از افراد کارآزموده و با تجربه و متخصص کمک بگیرید. تیم ما آماده ارائه تمام خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ است.
6- نقشه خوابی برد ماشین لباسشویی
نقشه برد دارای نمادها و علائم اختصاریبسیاری است که از آن برای تعمیر برد استفاده می‌شود. برای تعمیر برد باید تسلط کافی به نقشه خوانی بردهای الکترونیکی لباسشویی سامسونگ را داشته باشید. تا در صورت نیاز برای اصلاح سیم کشی یا تعویض قطعات از آن استفاده نماییداگر شما قصد دارید برای تعمیر برد از نقشه برد کمک بگیرید، سرچ در اینترنت می‌تواند به شما در درک مفاهیم نمادها و علائم نقشه کمک کند. به این نکته توجه کنید که در صورتی که نتوانید به درستی نقشه برد را بخوانید، ممکن است که آسیب جدی به دستگاه برسانید. پیشنهاد ما این است که حتما در تعمیر برد از افراد متخصص کمک بگیرید.

سرویس برد ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

هرینه تعمیر برد نیز مانند بسیاری از موارد دیگر بعد از بررسی‌های کارشناسی و یافتن دلیل نقص در آن مشخص می‌شود. همان طور که در مقاله هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ عنوان شد، هزینه تعمیر به موارد بسیاری بستگی دارد از جمله قطعه تعمیری یا تعویضی، مدت زمان لازم برای تعمیر یا تعویض و …. کارشناسان ما قبل از شروع به کار تعمیر با انجام بررسی‌های لازم و تخصصی هزینه تعمیر را به شما اعلام کرده و در صورت رضایت شما، کار تعمیر را آغاز می‌کنند.

نتیجه گیری از تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

در این مقاله سعی داشتیم به طور کامل تمامی نکات مرتبط با خراب شدن برد لباسشویی را برای شما بیان کردیم. در بسیاری از موارد با تعمیر برد ماشین لباسشویی مشکل دستگاه شما حل خواهد شد، و دیگر نیازی به تعویض برد نخواهید داشت. توصیه اکید ما این است که در صورت مشاهده علائم خرابی برد و عدم تسلط و دانش کافی خود در این زمینه، حتما با کارشناسان و متخصصان در این حوزه تماس بگیرید تا تعمیر برد لباسشویی شما با کیفیت بالا و حداقل هزینه و زمان انجام پذیرد. تیم ما آماده اراده انواع خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *